KPN
Hoe?
In de rol van Developer B2B Media Services (Developer CDN (Content Distribution Network )) en OTT (Over The Top) werk je in een multidisciplinair agile team. Je werkt nauw samen met collega’s in het squad aan het ontwikkelen en in stand houden van bestaande en nieuwe diensten. Je werkt mee aan een duidelijke geprioriteerde back log.
Waarom?
Ben jij de developer die zorgt voor het succesvol bouwen aan een CDN platform voor KPN en de zakelijke televisie dienst voor onze zakelijke klanten? Kan en wil je het verschil maken binnen KPN B2B Media Services, waarbij met jouw kennis diensten kunnen worden ontwikkeld en in stand gehouden?
Het Squad is onderdeel van (N&I SP) B2B Media Services met kantoor in Hilversum naast het Mediapark. De verantwoordelijkheid van het squad is naast ontwikkeling van diensten ook het beheren hiervan. Op dit moment worden de werkzaamheden uitgevoerd in het Media Hub Squad.
- Ben je enthousiast over je vak en ben je een voorbeeld voor andere;
- Vorm je een gedragen product visie en initieer je continue verbetering met als doel maximale klant- en business waarde;
- Kun je de concrete user-stories vertalen in beheerbare technische oplossingen;
- Is samenwerking met het team en interactie met stakeholders op je lijf geschreven;
- Je bent besluitvaardig en durft keuzes te maken;
- En kom je goed tot je recht in een agile werkomgeving waarbij je iteratief te werk gaat.